2017 metų kovo 4-5 dienomis Telšiuose vyko Telšių krašto greitųjų šachmatų pirmenybės “Telšiai – 2017”. Varžybose dalyvavo 54 šachmatininkai iš Šiaulių, Klaipėdos, Tauragės, Plungės, Raseinių, Akmenės, Gargždų, Platelių, Telšių. Plungės šachmatų klubui „Bokštas“ atstovavo Nikolajus Rogovojus, Juozas Valauskas, Algimantas Skierus ir Ignas Mačiuitis. Platelių komandai atstovavo Algirdas Narmontas, Artūras Slušnys, Vaidas Vyšniauskas, Silvestras Baumilas, Ramunė Ruginienė ir Steponas Barsteika.
Varžybos vyko šveicariška sistema, 11 ratų. Asmeninėje įskaitoje pirmąją ir antrąją vietas atitinkamai laimėjo šiauliškiai Vaidotas Žilinskas ir Raimondas Narmontas. Trečias – telšiškis Rolandas Kinčinas. Geriausią rezultatą tarp plungiškių pasiekė Sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Ignas Mačiuitis (aštuntoji vieta bendroje įskaitoje), tarp plateliškių – Vaidas Vyšniauskas (devintoji vieta).
Komandinėje įskaitoje plungiškių komanda, surinkusi 24 taškus, iškovojo ketvirtąją vietą tarp trylikos komandų. Plateliškiai liko aštunti (21 taškas).