images/articlephotos/rajoniniu2017-nugaletojai.jpgBalandžio mėnesį baigėsi tris mėnesius trukęs Plungės šachmatų čempionatas. Visą turnyrą dėl nugalėtojo titulo kova vyko tarp Algimanto Skieraus, Igno Mačiuičio ir Rugilės Meškėnaitės.  Surinkęs 8.5 taško iš 9 galimų, 2017 metų Plungės šachmatų čempionu tapo Algimantas Skierus. Jis laimėjo aštuonias partijas ir vieną partiją baigė lygiosiomis su vicečempionu.  Tai labai solidus rezultatas. Algimantas Skierus yra daugkartinis Plungės šachmatų čempionatų prizininkas. Rajono čempionu jis tapo antrąkart po 15 metų pertraukos. Labai džiugu, kad Plungės rajono čempionui šachmatai yra neatsiejama gyvenimo dalis ir jis mėgaujasi jais žaisdamas. Tik pustaškiu nuo nugalėtojo atsiliko čempiono titulą gynęs Plungės Senamiesčio mokyklos septintokas Ignas Mačiuitis. Ignas iki pat paskutinės partijos neleido atsipalaiduoti Algimantui ir patikėti, jog lengvai pasidabins pirmojo laipsnio apdovanojimais.  Trečioji vieta atiteko „Saulės“ gimnazijos vienuoliktokei Rugilei Meškėnaitei. Labai šaunu, jog merginos sugeba mesti rimtus iššūkius vyrams dėl aukščiausių apdovanojimų. 
Moterų tarpe  nugalėtoja tapo Rita Zykienė. Geriausias senjoras pripažintas Nikolajus Rogovojus. Jie atitinkai užėmė ketvirtąją ir penktąją vietas bendroje įskaitoje.  Jaunučių tarpe nugalėtoju tapo Edvinas Kurmis, antrąją vietą užėmė Rokas Vaičikauskis, trečiąją – Kęstutis Čivilis. Vaikų tarpe geriausiai sekėsi ir pirmos vietos apdovanojimais pasidabino Matas Praspaliauskas, antrąją vietą užėmė Ugnius Žalimas, trečiąją – Arnas Vaištaras.
Džiugu, kad Plungės šachmatų rajono čempionatas vyksta kiekvienus metus ir jis vienija įvairaus amžiaus šachmatų entuziastus.
Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukoje iš kairės į dešinę: Rugilė Meškėnaitė, Algimantas Skierus, Ignas Mačiuitis.
Renginio nuotraukas rasite fotogalerijoje.
Išsamūs varžybų rezultatai skelbiami www.chess-results.com.