2017 metų birželio 8 dieną, ketvirtadienį, šachmatų klube „Bokštas“ vyko Vaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras. Dalyvavo 19 jaunųjų šachmatininkų:  14-os metų ir jaunesni. Varžybos vyko šveicariška sistema, 6 ratais.
Po kovų, trukusių ilgiau kaip dvi valandas, turnyro nugalėtoju tapo Senamiesčio mokyklos septintokas Ignas Mačiuitis. Ignas laimėjo visas partijas. Antroji vieta su 5 taškais atiteko „Babrungo“ pagrindinės mokyklos septintokui Edvinui Kurmiui. Trečiąją (tarp dešimtmečių pirmąją, 4 taškai) vietą iškovojo Vyskupo M. Valančiaus mokyklos trečiokas Ugnius Žalimas. Eimantui Dauginčiui atiteko trečiosios vietos apdovanojimai. Matas Praspaliauskas ir Arnas Vaištaras tarp dešimtmečių pasidalijo atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Vyskupo M. Valančiaus mokyklos trečiokė Barbora Gedvilaitė. Antra – Gabija Meškauskaitė, trečia – Agota Kontrimaitė. Tarp aštuonmečių geriausiai pasirodė tik rudenį mokyklą pradėsiantis lankyti septynmetis  Karolis Kapickis. Antras – Lukas Zeniauskas, trečias – Jokūbas Vaitkus.
Turnyro dalyviai apdovanoti padėkos raštais, diplomais, medaliais, priziukais, o nugalėtojai – taurėmis.
Plungės VŠK „Bokštas” nuotraukoje – vaikų turnyro dalyviai.
Visos turnyro nuotraukos skelbiamos fotogalerijoje.