images/articlephotos/A.-Kontrimaite.jpg2017 metų gruodžio 2 dieną, šeštadienį, Šiauliuose vyko tarptautinis šachmatų turnyras „Meškiukas Rudnosiukas“. Jame dalyvavo apie 260 jaunųjų šachmatininkų, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, iš visos Lietuvos ir Latvijos. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 18 jaunųjų žaidėjų.
Varžybos vyko įvairiose amžiaus grupėse, šveicariška sistema, 6 ratais.
Geriausiai sekėsi M. Valčiančiaus pradinės mokyklos antrokei Agotai Kontrimaitei, kuri žaidė mergaičių grupėje iki 8 metų. Šioje amžiaus grupėje kovėsi 25 dalyvės. Agota surinko 5 taškus iš 6 galimų ir iškovojo antrąją vietą. Sveikiname! Agota apdovanota, taure, medaliu ir meškiuku.
Amžiaus grupėje iki 10 metų geriausiai sekėsi Matui Praspaliauskui. Šioje grupėje žaidė 69 dalyviai. Matas, surinkęs 4,5 taško, liko dešimtas. Jis apdovanotas specialiu prizu. Taip pat šioje grupėje gerai sužaidė Ugnius Žalimas ir Ignas Ščupokas.
Amžiaus grupėje iki 12 metų geriausiai pasirodė Rokas Vaičikauskis. O amžiaus grupėje iki 8 metų berniukų tarpe geriausiai sužaidė Karolis Kapickis, Neronas Giedrius Jakočiūnas ir Jokūbas Jablonskis. Mergaičių grupėje žaidusi Barbora Gedvilaitė, surinkusi 3 taškus liko penkiolikta tarp trisdešimties jaunųjų šachmatininkių. Kitų auklėtinių rezultatai buvo kuklesni.
Išsamūs varžybų rezultatai skelbiami www.chess-results.com.
Asm. archyvo nuotraukoje – Agota Kontrimaitė.
Daugiau šio renginio nuotraukų rasite fotogalerijoje.
Tekstas ir nuotraukos Genovaitės Žalimienės.