images/articlephotos/kaledinis_2.jpg
2017 metų gruodžio 17 dieną (sekmadienį) visuomeniniame šachmatų klube “Bokštas” vyko Kalėdinis – Naujametinis šachmatų turnyras. Jame dalyvavo 16 įvairaus amžiaus Plungės šachmatininkų. Buvo žaidžiama šveicariška sistema septyniais ratais. Pasibaigus septintajai partijai, du dalyviai Laimonas Sabaliauskas ir FM Sigitas Kalvaitis surinko po 6 taškus.
Papildomi rodikliai čempiono titulą lėmė Laimonui Sabaliauskui. Po 5 taškus surinko taip pat du dalyviai Algimantas Skierus ir Gediminas Škerba. Dėl papildomų rodiklių Algimantas Skierus liko trečias.
Gediminas iškovojo pirmą vietą jaunių įskaitoje. Tarp senjorų geriausiai pasirodė Juozas Valauskas.
Jaunučių grupėje nugalėtoju tapo Ignas Mačiuitis, vaikų – Ugnius Žalimas.  Moterų įskaitoje sėkmė nusišypsojo Rugilei Meškėnaitei. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, čempionas – ir taure. Likusieji turnyro dalyviai gavo paguodos prizų – po saldainių rinkinį.
images/articlephotos/kaledinis_1.jpg
Plungės VŠK "Bokštas" nuotraukose: (viršuje) iš kairės į dešinę FM Sigitas Kalvaitis, Laimonas Sabaliauskas ir Algimantas Skierus, nuotraukoje apačioje: visų įskaitų nugalėtojai (iš kairės į dešinę) - Juozas Valauskas, Ignas Mačiuitis, Rugilė Meškėnaitė, FM Sigitas Kalvaitis, Ugnius Žalimas, Laimonas Sabaliauskas ir Algimantas Skietus.
Visas renginio nuotraukas rasite fotogalerijoje.
Išsami informacija apie turnyro rezultatus skelbiama www.chess-results.com.