2018 metų kovo 11 dieną, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, šachmatų klube įvyko tradicinis jau XXXV-asis šeimų šachmatų komandų turnyras. Šiame turnyre žaidžia 3 šeimos nariai arba artimi giminaičiai, gali būti ir atsarginis žaidėjas. Varžybos kasmet vyksta ratų sistema.
Nors šiemet susirinko negausus komandų būrys – tik keturios (nes keletas šeimų komandų dėl asmeninių priežasčių negalėjo atvykti), tačiau įdomių partijų netrūko.
Pirmąją vietą jau antrus metus iš eilės užėmė Narmontų šeima iš Platelių (komandoje žaidė tėtis Algirdas, sūnus Raimondas ir anūkas Matas), kuri stipriai atsiplėšė nuo likusių konkurentų. Atkakliausia kova vyko tarp Mačiuičių ir Žalimų komandų, kur ir sprendėsi likusių medalių dalybos. Abiem komandoms pasidalijus po vieną pergalę, viskas sprendėsi trečioje lentoje, kuri ir lėmė Žalimų komandai sidabro medalius, o Mačiuičiams teko tenkintis bronza. Žalimų komandai atstovavo Stasys Žalimas, dukra Ieva ir anūkai Rugilė Meškėnaitė bei Ugnius Žalimas. Mačiuičių komandoje žaidė tėtis Rolandas, sūnus Ignas ir dukra Meda. Ketvirtoje vietoje liko šių metų debiutantai – Gedvilai, kurių komandoje kovojo tėtis Vytaras, sūnus Kristijonas ir dukra Barbora.

images/articlephotos/seimu2018.jpg
Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukose: (viršuje) nugalėtojų Narmontų šeima: iš kairės į dešinę Algirdas, Matas ir Raimondas, nuotraukoje žemiau – visi turnyro dalyviai.

Rezultatų lentelė

Eil. Nr.

  Dalyviai

  1

  2

  3

 4

 Viso  taškų

    Vieta

 1.

 Mačiuičiai

 

2/3

0/1

0/1

2/5

III

 2.

 Gedvilai

0/0

 

0/0

0/0

0/0

IV

 3.

 Žalimai

2/2

2/3

 

0/0

4/5

II

 4.

 Narmontai

2/2

2/3

2/3

 

6/8

I