images/articlephotos/Baltijos-kelias2018_Kapickis.jpg2018 metų balandžio 13-14 dienomis  Vilniuje vyko III tarptautinis vaikų ir jaunučių šachmatų festivalis „Baltijos kelias“. Dalyvavo 235 dalyviai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Estijos, Rusijos, Latvijos, Vokietijos. Turnyrą savo apsilankimu pagerbė 13-asis pasaulio šachmatų čempionas, fondo KASPAROV CHESS FOUNDATION įkūrėjas GM Garis Kasparovas. Varžybos vyko keturiuose turnyruose, suskirstytuose pagal amžiaus grupes.
images/articlephotos/Su-Kasparovu2018.jpgPlungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo du auklėtiniai:
M. Valančiaus pradinės mokyklos “Saulės” skyriaus pirmokas Karolis Kapickis ir M. Valančiaus pradinės mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė.
Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Karolis Kapickis žaidė amžiaus grupėje iki 8 metų. Šiame turnyre žaidė 51 dalyvis.
Karoliui sekėsi puikiai, jis surinko 6 taškus iš 9 galimų ir užėmė bendroje įskaitoje 6-ąją vietą, o tarp lietuvių – antras.
Tai puikus jaunojo šachmatininko pasiekimas!
Amžiaus grupėje iki 10 metų žaidusiai Agotai Kontrimaitei sekėsi kukliau, ji surinko 5 taškus iš 9 galimų ir iškovojo 30-ąją vietą tarp 78 dalyvių.
Išsamūs varžybų rezultatai skelbiami www.chess-results.com.

Ritos Kapickienės asmeninio archyvo nuotraukose:
(viršuje) pirmas dešinėje – Karolis Kapickis, nuotraukoje žemiau – Agota Kontrimaitė ir Karolis Kapickis su GM Gariu Kasparovu.