Pasirinkite pageidaujamų metų Plungės rajono pirmenybių informacijos katalogą iš siūlomo pagrindinio meniu.

Plungės rajono pirmenybių prizininkų fotogalerija



Plungės rajono pirmenybių prizininkų suvestinė lentelė

Metai

Nugalėtojo vardas, pavardė

II vieta

III vieta

2017

Algimantas Skierus

Ignas Mačiuitis

Rugilė Meškėnaitė

2016

Ignas Mačiuitis

Rugilė Meškėnaitė

Greta Mačiuitytė

2015

Giedrius Mačiuitis

Algimantas Skierus 

Laimonas Sabaliauskas

2014

Gytis Vaičekauskas

Algimantas Skierus 

Laimonas Sabaliauskas

2013

 Gytis Vaičekauskas

Giedrius Mačiuitis 

 Laimonas Sabaliauskas

2012

Sigitas Kalvaitis

Laimonas Sabaliauskas

Gytis Vaičekauskas

2011

Vaidas Šetkauskas 

Andrius Rimeikis

Sigitas Kalvaitis 

2010

Laimonas Sabaliauskas 

Vaidas Šetkauskas 

Gytis Vaičekauskas 

2009

Vaidas Šetkauskas

Algimantas Skierus

Gytis Vaičekauskas

2008

Audrius Macenis  

 Vaidas Šetkauskas

Sergejus Semionovas  

2007

 Henrikas Jadenkus

Sergejus Semionovas 

Kęstutis Vasylius 

2006

Saulius Petrauskas

Sergejus Semionovas 

Audrius Macenis 

2005

Sigitas Kalvaitis

Audrius Macenis 

Algimantas Skierus 

2004

Sigitas Kalvaitis

Mantas Bondauskis 

Audrius Macenis 

2003

Henrikas Jadenkus

Mantas Bondauskis 

 Sigitas Kalvaitis

2002

Algimantas Skierus

Sigitas Kalvaitis 

Algirdas Kiškis 

2001

Algirdas Kiškis

Algimantas Skierus 

Henrikas Jadenkus 

2000

Henrikas Asauskas

Algimantas Skierus 

Algirdas Kiškis 

1999

Henrikas Asauskas

 Rimandas Šakinis

Algimantas Skierus 

1998

Henrikas Asauskas

 Monika Gedvilaitė

Daiva Batytė 

1997

Viktoras Mozeris

Henrikas Asauskas 

Giedrius Surplys 

1996

Giedrius Surplys

Henrikas Asauskas  

Kazys Godlauskas 

1995

Giedrius Surplys

Laurynas Zaveckis 

 Viktoras Mozeris

1994

 

 

 

1993

Aurimas Riška 

Arūnas Gedvilas 

Vitalius Andriušaitis 

1992

 

 

 

1991

 Aurimas Riška

Arūnas Gedvilas 

Kompiuteris 

1990

 Aurimas Riška

Vaidotas Žilinskas 

Egidijus Žilinskas 

1989

 

 

 

1988

Giedrius Mačiuitis

Aurimas Riška

Ramūnas Remeikis

1987

Giedrius Mačiuitis 

Arvydas Kiškis 

Aurimas Riška/Vaidotas Žilinskas 

1986

Algirdas Kiškis 

Arūnas Domarkas 

 Giedrius Mačiuitis

 1985

Giedrius Mačiuitis/Aurimas Riška 

 

Vaidotas Žilinskas 

 1984

 Giedrius Mačiuitis

Raimondas Narmontas 

Raimondas Baltuonė 

 1983

Vaidotas Žilinskas 

 Antanas Mašanauskas

Arūnas Domarkas/Algimantas Skierus

 1982

Laimonas Kudžma 

Arūnas Domarkas 

Robertas Žebrauskis 

 1981

 

 

 

 1980

Vaidotas Žilinskas 

Aurimas Riška 

 

1979

Romualdas Ogiala

R.Velykis

Kęstutis Jonikas

 1978

 

 

 

1977

Vitalijus Majorovas

Arvydas Kiškis

Algirdas Kiškis

1976

Algirdas Kiškis

   

 1974 

Vitalijus Majorovas 

Romualdas Ogiala 

Algimantas Skierus 

1966

Vitalius Andriušaitis

Algirdas Kiškis

Tumas

1965

Vitalius Andriušaitis

Paulius Meškauskas

Juozas Viskontas

1959 

Mykolas Pronckus 

 

 

 
Plungės rajono asmeninės šachmatų pirmenybės vyksta nuo 1954-ųjų metų.